Sniper Fury

Ücretsiz keskin nişancı oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.44 GB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Gameloft.
Saklandığı her yerde kötülüğe hedef alırken en iyi keskin nişancıyı göreve çağırıyoruz. Tereddüde yer yok, öldürmek için sıkılacak.kötülüğe karşı mücadele etme zamanı.

KÜRESEL OPERASYON BAŞLIYOR: Saklandığı her yerde kötülüğe hedef alırken en iyi keskin nişancıyı göreve çağırıyoruz. Tereddüde yer yok, öldürmek için sıkılacak.

 KÖTÜLÜĞE KARŞI MÜTHİŞ BİR MÜCADELE : 130'dan fazla görev var. Seni yakın gelecekteki şehirlerin gökdelenlerinden egzotik yerlere götürecek inanılmaz 3B grafikler mevcut. Askerler, zırhlı araçlar, hava birimleri ve bir sürü düşman sınıfı var. Gelecek nesil ""mermi süresi"" efektleri keskin nişancının her mükemmel kafadan vuruşunu yakalıyor. Kum fırtınası, tipi, sağanak, diğer zengin hava efektleri mevcut.

MODERN ATEŞ GÜCÜ : Keskin nişancı tüfekleri, saldırı silahları, raylı ve çok gizli silahlar var. Cephaneliğini yükseltmek için bileşen toplaman yeterli.

PVP MEYDAN OKUMA : Diğer oyuncuların savunmalarını kırabilir kaynaklarını çalabilirsin.  Güçlü bir manga oluştur, ganimetini kaptırma.

 LİGLER : Bir lige girmek ve ödüllerin kilidini açmak için yeterince yüksek bir skor kazanman yeterli. Sonra lider panolarında liginin en iyi oyuncusuna bak. Yepyeni KALKAN savunma sistemiyle altınını koru ve konumunu güvenceye al.

KLANLAR HAZIR VE NAZIR : Keskin nişancı klanı oluşturup veya bir klana katılıp diğer oyuncularla takım ol. Hep birlikte güçlenmek için klan arkadaşlarınla kaynak takas et ve paylaş.  Grup sohbeti ile stratejini anlatıp müttefiklerinle sosyalleş.

KLAN GM : Klan için üyelerin beraber geliştirebileceği bir üs kur. Klan GM binaları; PvP artışları, 5. aşama manga arkadaşları vb. sayısız avantajın kilidini açar.

 KLAN SAVAŞLARI : Klanların kapıştığı yepyeni bir oyun moduna hazırlan. Savaş ilan et, rakip klanın reaktör çekirdeğini zayıflat ve kaynaklarını talan et!

Sniper Fury indir